Nog 3 wedstrijden: |
Datum |
Wed.Nr. |
Tegen |
Reistijd |
Verz |
Spel |
U/T |
Locatie |
26 mei
|
|
HC Capelle D1
|
0 |
11:45 |
12:45 |
uit
|
route
|
2 jun
|
|
Hockeyclub Prinsenbeek D1
|
|
|
|
thuis
|
|
9 jun
|
|
R.G.H.C. Tempo '34 D1
|
83 |
|
|
uit
|
route
|
1
thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
|
Stand in de poule |
|
Team |
# |
Pntn |
W |
G |
V |
++ |
-- |
Straf |
1 |
Scoop Delft D1 |
17 |
46 |
15 |
1 |
1 |
90 |
19 |
0 |
2 |
Walcheren D1 |
16 |
35 |
11 |
2 |
3 |
49 |
26 |
0 |
3 |
Prinsenbeek D1 |
16 |
32 |
10 |
2 |
4 |
52 |
35 |
0 |
4 |
Olympia D1 |
17 |
31 |
10 |
1 |
6 |
51 |
37 |
0 |
5 |
Souburgh D1 |
17 |
26 |
8 |
2 |
7 |
45 |
49 |
0 |
6 |
Rapide D1 |
16 |
25 |
8 |
1 |
7 |
51 |
45 |
0 |
7 |
Capelle D1 |
16 |
23 |
8 |
2 |
6 |
40 |
39 |
3 |
8 |
Krimpen D1 |
16 |
17 |
5 |
2 |
9 |
41 |
45 |
0 |
9 |
Waddinxveen D1 |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
32 |
40 |
0 |
10 |
Hoeksche Waard D1 |
16 |
10 |
3 |
1 |
12 |
26 |
69 |
0 |
11 |
Tempo '34 D1 |
17 |
0 |
0 |
0 |
17 |
20 |
93 |
0 |
Uitslagen |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Olympia D1 |
Souburgh D1 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Tempo '34 D1 |
(8-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Prinsenbeek D1 |
(4-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Capelle D1 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Krimpen D1 |
Scoop Delft D1 |
(1-7)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Tempo '34 D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Souburgh D1 |
Rapide D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Capelle D1 |
Krimpen D1 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Walcheren D1 |
(3-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Scoop Delft D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Rapide D1 |
Olympia D1 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Capelle D1 |
Scoop Delft D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Souburgh D1 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Tempo '34 D1 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Krimpen D1 |
Prinsenbeek D1 |
(3-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
.. |
Tempo '34 D1 |
Krimpen D1 |
(2-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Souburgh D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(6-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Rapide D1 |
(8-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Capelle D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Waddinxveen D1 |
(6-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Olympia D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Capelle D1 |
Tempo '34 D1 |
(6-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Scoop Delft D1 |
(2-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Rapide D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Souburgh D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
.. |
Souburgh D1 |
Krimpen D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Walcheren D1 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Waddinxveen D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Tempo '34 D1 |
Prinsenbeek D1 |
(1-8)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Waddinxveen D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Tempo '34 D1 |
Scoop Delft D1 |
(0-9)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Rapide D1 |
(7-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Krimpen D1 |
Olympia D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
DINSDAG 31 OKTOBER 2023 |
.. |
Capelle D1 |
Souburgh D1 |
(4-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
.. |
Scoop Delft D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(11-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Souburgh D1 |
Prinsenbeek D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Krimpen D1 |
(4-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Walcheren D1 |
(1-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Capelle D1 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
.. |
Prinsenbeek D1 |
Olympia D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Tempo '34 D1 |
Souburgh D1 |
(3-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Capelle D1 |
Rapide D1 |
(0-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(7-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Krimpen D1 |
Waddinxveen D1 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
.. |
Olympia D1 |
Tempo '34 D1 |
(8-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Capelle D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Krimpen D1 |
(2-7)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Prinsenbeek D1 |
(0-5)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Scoop Delft D1 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
.. |
Capelle D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Waddinxveen D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Souburgh D1 |
(6-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Krimpen D1 |
Walcheren D1 |
(2-4)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Tempo '34 D1 |
Rapide D1 |
(1-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 3 MAART 2024 |
.. |
Tempo '34 D1 |
Waddinxveen D1 |
(0-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Souburgh D1 |
Olympia D1 |
(5-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Krimpen D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Capelle D1 |
Walcheren D1 |
(2-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(6-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 10 MAART 2024 |
.. |
Krimpen D1 |
Capelle D1 |
(1-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Souburgh D1 |
(7-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Tempo '34 D1 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Olympia D1 |
(5-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Prinsenbeek D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 MAART 2024 |
.. |
Souburgh D1 |
Waddinxveen D1 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Capelle D1 |
(5-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Krimpen D1 |
(4-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Tempo '34 D1 |
Walcheren D1 |
(1-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Rapide D1 |
(4-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 MAART 2024 |
.. |
Krimpen D1 |
Tempo '34 D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Capelle D1 |
Prinsenbeek D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Scoop Delft D1 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Olympia D1 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Souburgh D1 |
(3-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
DINSDAG 2 APRIL 2024 |
.. |
Krimpen D1 |
Souburgh D1 |
(5-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
.. |
Scoop Delft D1 |
Prinsenbeek D1 |
(6-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Tempo '34 D1 |
Capelle D1 |
(3-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Waddinxveen D1 |
(5-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Souburgh D1 |
Walcheren D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
.. |
Hoeksche Waard D1 |
Rapide D1 |
(2-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Prinsenbeek D1 |
Tempo '34 D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Scoop Delft D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Walcheren D1 |
Olympia D1 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
.. |
Souburgh D1 |
Capelle D1 |
(4-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Scoop Delft D1 |
Tempo '34 D1 |
(9-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Rapide D1 |
Walcheren D1 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Waddinxveen D1 |
Hoeksche Waard D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Olympia D1 |
Krimpen D1 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
Wedstrijdschema poule |
ZONDAG 26 MEI 2024 |
|
Prinsenbeek D1 |
Souburgh D1 |
0:00 |
Sportpark 'De Heikant' |
|
Hoeksche Waard D1 |
Scoop Delft D1 |
12:45 |
recreatieoord Binnenmaas |
|
Capelle D1 |
Olympia D1 |
12:45 |
Sportpark 'Schenkel' |
|
Walcheren D1 |
Waddinxveen D1 |
13:00 |
Sportpark Vrijburg |
|
Krimpen D1 |
Rapide D1 |
13:45 |
Sportpark Driekamp |
ZONDAG 2 JUNI 2024 |
|
Hoeksche Waard D1 |
Walcheren D1 |
0:00 |
recreatieoord Binnenmaas |
|
Olympia D1 |
Prinsenbeek D1 |
0:00 |
Sportpark 'Vliegende Vaart' |
|
Rapide D1 |
Capelle D1 |
0:00 |
Wittebrugstraat |
|
Souburgh D1 |
Tempo '34 D1 |
12:30 |
Sportpark 'Souburgh' |
|
Waddinxveen D1 |
Krimpen D1 |
12:45 |
Sportpark 'De Sniep' |
ZONDAG 9 JUNI 2024 |
|
Tempo '34 D1 |
Olympia D1 |
0:00 |
Zuidelijk Randpark |
|
Prinsenbeek D1 |
Rapide D1 |
0:00 |
Sportpark 'De Heikant' |
|
Scoop Delft D1 |
Walcheren D1 |
0:00 |
TU Delft - Sportcentrum DSHC |
|
Krimpen D1 |
Hoeksche Waard D1 |
12:40 |
Sportpark Driekamp |
|
Capelle D1 |
Waddinxveen D1 |
12:45 |
Sportpark 'Schenkel' |
ZONDAG 16 JUNI 2024 |
|
Hoeksche Waard D1 |
Capelle D1 |
0:00 |
recreatieoord Binnenmaas |
|
Rapide D1 |
Tempo '34 D1 |
0:00 |
Wittebrugstraat |
|
Souburgh D1 |
Scoop Delft D1 |
12:30 |
Sportpark 'Souburgh' |
|
Waddinxveen D1 |
Prinsenbeek D1 |
12:45 |
Sportpark 'De Sniep' |
|
Walcheren D1 |
Krimpen D1 |
13:00 |
Sportpark Vrijburg |