Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 6 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
10:00 Uit Mix F3 Hockeyclub Schouwen Duiveland MF1
10:00 Thuis Mix F2 Hockeyclub Prinsenbeek MF5
10:10 Uit Meisjes C1 R.M.H.C. de Pelikaan MC3
11:10 Uit Mix F1 B.H.V. Push MF5

zondag 5 december 2021
Alle uitwedstrijden van zondag 5 december 2021 zijn afgelast
Tijd T/U Team Tegen team
10:00 Thuis Meisjes D1 MHC Rapide MD2
Wedstrijdschema
laat schema zien voor
Diensten : zondag 5 december 2021 
08:00 - 17:00  Channah van Pamelen  
09:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Emma de Visser Bardienst 
09:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eva Goudsmith Bardienst 
09:30 - 11:45  Marloes de Jaeger Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:45  Ouders/verzorgers van Manouk Vercruysse Wedstrijdtafel 
12:00 - 13:45  Daphne van der Peijl Wedstrijdtafel 
12:00 - 12:45  Channah van Pamelen Wedstrijdtafel 
13:00 - 13:45  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:15  Birgit van der Zee Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:15  Channah van Pamelen Wedstrijdtafel 
15:15 - 16:00  Martin de Jaeger Wedstrijdtafel 
15:15 - 16:00  Marloes de Jaeger Wedstrijdtafel 

5 december | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B1 35312 B.H.V. Push MB7 80 08:25 10:30 uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes C1 35241 Hockeyclub Schouwen Duiveland MC2 09:15 10:00 Veld 1  info
Fluiten: Marit de Doelder (Meisjes A1) en Sam Buijze (MIX JB1)
Meisjes D1 35224 MHC Rapide MD2 09:30 10:00 Veld 2  info
* AFGELAST *
Meisjes D2 35308 R.M.H.C. de Pelikaan MD7 63 08:25 10:00 uit -   info
* AFGELAST *

5 december | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Heren 1 11131 Hockey Club Wateringse Veld H1 0 12:00 13:00 uit -   info
* AFGELAST *

5 december | Zaal Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 25334 ZAAL Gilze-Rijen D1 - Teteringen D1 0 14:30 14:30 TERNEUZEN
Fluiten: Eric Leliveld (Veteranen A) en Valérie Sutterland (Dames 2)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 25306 ZAAL Prinsenbeek D1 - Zevenbergen D1 0 13:40 13:40 TERNEUZEN
Fluiten: Gijs Schueler (Veteranen A) en Wouter Hamelink (Heren 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 25324 ZAAL Zevenbergen D1 - Gilze-Rijen D1 0 12:00 12:00 TERNEUZEN
Fluiten: Wouter Hamelink (Heren 1) en Yannick Schoonakker (Veteranen A)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1

5 december | Zaal Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Dames 1 25330 MHCT D1 0 12:20 12:50 TERNEUZEN
Fluiten: Gijs Schueler (Veteranen A) en Yannick Schoonakker (Veteranen A)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zaal Dames 1 25329 Hockeyclub Prinsenbeek D1 0 14:50 15:20 TERNEUZEN
Fluiten: Valérie Sutterland (Dames 2) en Eric Leliveld (Veteranen A)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1


Agenda
de agenda is leeg
Hele agenda
De minuut van
Verjaardagen
Douwe Boerbooms