Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 13535 Hockeyclub Prinsenbeek D1
71
10:45 13:00 uit route
8 mrt 13582 MHC Udenhout D1
0
uit route
15 mrt 13688 GMHC Goes D1
thuis
22 mrt 13697 Hockeyclub Zevenbergen D1
thuis
29 mrt 13783 DDHC D1
86
uit route
5 apr 13823 HC Walcheren D1
thuis
19 apr 13883 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1
87
uit route
10 mei 13950 HC Feijenoord D1
87
thuis
17 mei 14036 HC Gilze Rijen D1
86
uit route
7 jun 14125 MHC Tempo D1
54
uit route
14 jun 14200 Hockeyclub Prinsenbeek D1
thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Olympia D1 9 20 6 2 1 25 14 0
2 DDHC D1 10 20 6 2 2 19 10 0
3 Walcheren D1 9 17 5 2 2 27 16 0
4 Souburgh D1 9 17 5 2 2 28 19 0
5 Tempo D1 9 16 5 1 3 16 11 0
6 Feijenoord D1 9 14 4 2 3 9 9 0
7 Prinsenbeek D1 9 13 4 1 4 20 15 0
8 Zevenbergen D1 9 11 3 2 4 12 11 0
9 Udenhout D1 9 6 1 3 5 11 23 0
10 Goes D1 9 4 1 1 7 12 28 0
11 Gilze-Rijen D1 9 3 1 0 8 8 31 0

Uitslagenmatrix
  Zevenbergen D1Gilze-Rijen D1Prinsenbeek D1Souburgh D1Tempo D1Olympia D1Udenhout D1Goes D1DDHC D1Walcheren D1Feijenoord D1
Zevenbergen D1   2-1 1-1 1-2 0-1
Gilze-Rijen D1 0-2   0-1 4-1 1-2 0-3
Prinsenbeek D1 7-1   2-1 2-1 5-1 0-2
Souburgh D1 2-0 8-2   3-2 1-1 5-2 3-6
Tempo D1   3-0 2-1 2-1 2-0
Olympia D1 4-0 3-4 3-3   2-0 5-4
Udenhout D1 2-5 2-0   4-4 1-1
Goes D1 1-1 1-4   2-3 1-5
DDHC D1 1-0 3-0 1-1 1-0 3-0  
Walcheren D1 4-2 1-2 1-1   3-0
Feijenoord D1 1-1 0-1 2-1 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. DDHC D1 Tempo D1 1-0 Definitief
.. Souburgh D1 Gilze-Rijen D1 8-2 Definitief
.. Zevenbergen D1 Prinsenbeek D1 2-1 Definitief
.. Olympia D1 Udenhout D1 2-0 Definitief
.. Feijenoord D1 Goes D1 2-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Gilze-Rijen D1 Feijenoord D1 0-3 Definitief
.. Goes D1 Olympia D1 1-4 Definitief
.. Tempo D1 Walcheren D1 2-1 Definitief
.. Udenhout D1 Zevenbergen D1 2-5 Definitief
.. Prinsenbeek D1 DDHC D1 0-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Walcheren D1 Prinsenbeek D1 4-2 Definitief
.. DDHC D1 Udenhout D1 3-0 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Goes D1 1-2 Definitief
.. Zevenbergen D1 Olympia D1 1-1 Definitief
.. Souburgh D1 Tempo D1 3-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Olympia D1 DDHC D1 5-4 Definitief
.. Udenhout D1 Walcheren D1 4-4 Definitief
.. Prinsenbeek D1 Souburgh D1 2-1 Definitief
.. Tempo D1 Feijenoord D1 2-0 Definitief
.. Goes D1 Zevenbergen D1 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Feijenoord D1 Prinsenbeek D1 1-1 Definitief
.. Souburgh D1 Udenhout D1 1-1 Definitief
.. Walcheren D1 Olympia D1 1-2 Definitief
.. DDHC D1 Zevenbergen D1 1-0 Definitief
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
.. Prinsenbeek D1 Gilze-Rijen D1 7-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Olympia D1 Souburgh D1 3-4 Definitief
.. Zevenbergen D1 Walcheren D1 1-2 Definitief
.. Udenhout D1 Feijenoord D1 1-1 Definitief
.. Goes D1 DDHC D1 (2-3)INTERNET_RESULT Nog niet bevestigd.Wel opgenomen in stand.
VRIJDAG 25 OKTOBER 2019
.. Gilze-Rijen D1 Tempo D1 0-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Tempo D1 Goes D1 2-1 Definitief
.. Walcheren D1 DDHC D1 1-1 Definitief
.. Souburgh D1 Zevenbergen D1 2-0 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Udenhout D1 4-1 Definitief
.. Feijenoord D1 Olympia D1 0-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. DDHC D1 Souburgh D1 1-1 Definitief
.. Zevenbergen D1 Feijenoord D1 0-1 Definitief
.. Olympia D1 Gilze-Rijen D1 4-0 Definitief
.. Prinsenbeek D1 Tempo D1 2-1 Definitief
.. Goes D1 Walcheren D1 1-5 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Feijenoord D1 DDHC D1 1-0 Definitief
.. Souburgh D1 Walcheren D1 3-6 Definitief
.. Prinsenbeek D1 Goes D1 5-1 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Zevenbergen D1 0-2 Definitief
.. Tempo D1 Udenhout D1 3-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Souburgh D1 Goes D1 5-2 Definitief
.. Walcheren D1 Feijenoord D1 3-0 Definitief
.. DDHC D1 Gilze-Rijen D1 3-0 Definitief
.. Olympia D1 Tempo D1 3-3 Definitief
.. Udenhout D1 Prinsenbeek D1 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Feijenoord D1 Souburgh D1 12:45 Sportcomplex Olympia
  Gilze-Rijen D1 Walcheren D1 12:45 Sportpark de Vijf Eiken
  Goes D1 Udenhout D1 12:45 Sportp. 'Het Schenge'
  Prinsenbeek D1 Olympia D1 13:00 Sportp. 'De Heikant'
  Tempo D1 Zevenbergen D1 12:15 Sportp. Rozenoord
ZONDAG 8 MAART 2020
  Gilze-Rijen D1 Souburgh D1 Sportpark de Vijf Eiken
  Goes D1 Feijenoord D1 12:45 Sportp. 'Het Schenge'
  Prinsenbeek D1 Zevenbergen D1 Sportp. 'De Heikant'
  Tempo D1 DDHC D1 Sportp. Rozenoord
  Udenhout D1 Olympia D1 Sportpark Sportlaan
ZONDAG 15 MAART 2020
  DDHC D1 Prinsenbeek D1 Sportpark Kloosterweg
  Feijenoord D1 Gilze-Rijen D1 Sportcomplex Olympia
  Olympia D1 Goes D1 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Walcheren D1 Tempo D1 Sportpark Vrijburg
  Zevenbergen D1 Udenhout D1 Sportp. 'De Meeren'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Goes D1 Gilze-Rijen D1 12:45 Sportp. 'Het Schenge'
  Olympia D1 Zevenbergen D1 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Prinsenbeek D1 Walcheren D1 Sportp. 'De Heikant'
  Tempo D1 Souburgh D1 Sportp. Rozenoord
  Udenhout D1 DDHC D1 Sportpark Sportlaan
ZONDAG 29 MAART 2020
  DDHC D1 Olympia D1 Sportpark Kloosterweg
  Feijenoord D1 Tempo D1 Sportcomplex Olympia
  Souburgh D1 Prinsenbeek D1 Sportp. 'Souburgh'
  Walcheren D1 Udenhout D1 Sportpark Vrijburg
  Zevenbergen D1 Goes D1 Sportp. 'De Meeren'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Olympia D1 Walcheren D1 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Prinsenbeek D1 Feijenoord D1 Sportp. 'De Heikant'
  Tempo D1 Gilze-Rijen D1 Sportp. Rozenoord
  Udenhout D1 Souburgh D1 Sportpark Sportlaan
  Zevenbergen D1 DDHC D1 Sportp. 'De Meeren'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  DDHC D1 Goes D1 Sportpark Kloosterweg
  Feijenoord D1 Udenhout D1 Sportcomplex Olympia
  Gilze-Rijen D1 Prinsenbeek D1 Sportpark de Vijf Eiken
  Souburgh D1 Olympia D1 Sportp. 'Souburgh'
  Walcheren D1 Zevenbergen D1 Sportpark Vrijburg
ZONDAG 10 MEI 2020
  DDHC D1 Walcheren D1 Sportpark Kloosterweg
  Goes D1 Tempo D1 14:45 Sportp. 'Het Schenge'
  Olympia D1 Feijenoord D1 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Udenhout D1 Gilze-Rijen D1 Sportpark Sportlaan
  Zevenbergen D1 Souburgh D1 Sportp. 'De Meeren'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Feijenoord D1 Zevenbergen D1 Sportcomplex Olympia
  Gilze-Rijen D1 Olympia D1 Sportpark de Vijf Eiken
  Souburgh D1 DDHC D1 Sportp. 'Souburgh'
  Tempo D1 Prinsenbeek D1 Sportp. Rozenoord
  Walcheren D1 Goes D1 Sportpark Vrijburg
ZONDAG 24 MEI 2020
  DDHC D1 Feijenoord D1 Sportpark Kloosterweg
  Goes D1 Prinsenbeek D1 12:45 Sportp. 'Het Schenge'
  Udenhout D1 Tempo D1 Sportpark Sportlaan
  Walcheren D1 Souburgh D1 Sportpark Vrijburg
  Zevenbergen D1 Gilze-Rijen D1 Sportp. 'De Meeren'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Feijenoord D1 Walcheren D1 Sportcomplex Olympia
  Gilze-Rijen D1 DDHC D1 Sportpark de Vijf Eiken
  Goes D1 Souburgh D1 12:30 Sportp. 'Het Schenge'
  Prinsenbeek D1 Udenhout D1 Sportp. 'De Heikant'
  Tempo D1 Olympia D1 Sportp. Rozenoord
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Olympia D1 Prinsenbeek D1 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Souburgh D1 Feijenoord D1 Sportp. 'Souburgh'
  Udenhout D1 Goes D1 Sportpark Sportlaan
  Walcheren D1 Gilze-Rijen D1 Sportpark Vrijburg
  Zevenbergen D1 Tempo D1 Sportp. 'De Meeren'

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Valérie Sutterland