Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
Veteranen A

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3
80
uit route
12 mrt MHC MEP H30-2
thuis
19 mrt MHCdeDommel H30-1
0
uit route
26 mrt MHCD H30-1
thuis
2 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3
thuis
16 apr BH&BC Breda H30-4
83
10:40 13:00 uit route
23 apr MHC DES H30-1
thuis
14 mei HC Oirschot H30-1
0
uit route
21 mei HC Waalwijk H30-1
thuis
4 jun MHC Tempo H30-1
54
uit route
11 jun Berkel Enschot H30-2
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drunen H30-1 11 31 10 1 0 41 15 0
2 DES H30-1 11 25 8 1 2 51 21 0
3 Breda H30-4 11 21 7 0 4 31 22 0
4 Waalwijk H30-1 11 21 7 0 4 25 22 0
5 Tempo H30-1 11 19 6 1 4 56 31 0
6 Den Bosch H30-3 11 19 6 1 4 28 19 0
7 MEP H30-2 11 13 4 1 6 30 37 0
8 Berkel-Enschot H30-2 11 13 4 1 6 28 42 0
9 Dommel H30-1 11 11 3 2 6 32 44 0
10 Zwart-Wit H30-3 11 9 3 0 8 22 31 0
11 Oirschot H30-1 11 7 2 1 8 15 40 0
12 Olympia H30-1 11 4 1 1 9 26 61 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Breda H30-4 Tempo H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-4 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
.. Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. MEP H30-2 Breda H30-4 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen H30-1 Olympia H30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
.. Tempo H30-1 Drunen H30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Waalwijk H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. DES H30-1 MEP H30-2 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H30-3 Olympia H30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-4 Dommel H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. MEP H30-2 Oirschot H30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel H30-1 DES H30-1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen H30-1 Den Bosch H30-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Breda H30-4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot H30-2 Tempo H30-1 (6-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Waalwijk H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
.. Olympia H30-1 Dommel H30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
.. Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Waalwijk H30-1 MEP H30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot H30-2 Drunen H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. DES H30-1 Olympia H30-1 (7-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot H30-1 Dommel H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-4 Den Bosch H30-3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Zwart-Wit H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drunen H30-1 Breda H30-4 (5-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H30-3 DES H30-1 (3-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel H30-1 Waalwijk H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. MEP H30-2 Tempo H30-1 (5-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Oirschot H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Oirschot H30-1 Den Bosch H30-3 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Dommel H30-1 (14-3)final Nog niet bevestigd.
.. DES H30-1 Breda H30-4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot H30-2 MEP H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Drunen H30-1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Dommel H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. MEP H30-2 Zwart-Wit H30-3 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H30-3 Waalwijk H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Tempo H30-1 (2-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DES H30-1 Drunen H30-1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-4 Oirschot H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Waalwijk H30-1 Breda H30-4 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Dommel H30-1 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot H30-2 Olympia H30-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Den Bosch H30-3 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drunen H30-1 MEP H30-2 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oirschot H30-1 DES H30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Waalwijk H30-1 Olympia H30-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  MEP H30-2 Dommel H30-1 0:00 Gem. sportpark
  Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Berkel-Enschot H30-2 Den Bosch H30-3 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Tempo H30-1 Breda H30-4 0:00 Sportpark Rozenoord
  Waalwijk H30-1 DES H30-1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Drunen H30-1 Oirschot H30-1 12:45 Rekreatiepark
ZONDAG 12 MAART 2023
  Den Bosch H30-3 Zwart-Wit H30-3 0:00 Oosterplas
  Olympia H30-1 MEP H30-2 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Dommel H30-1 Drunen H30-1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oirschot H30-1 Waalwijk H30-1 0:00 Sportpark 'Moorland'
  DES H30-1 Tempo H30-1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Breda H30-4 Berkel-Enschot H30-2 15:30 Sportpark Burg. de Manlaan
ZONDAG 19 MAART 2023
  Dommel H30-1 Olympia H30-1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  MEP H30-2 Den Bosch H30-3 0:00 Gem. sportpark
  Zwart-Wit H30-3 Breda H30-4 0:00 Sportpark Ginneken
  Berkel-Enschot H30-2 DES H30-1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Tempo H30-1 Oirschot H30-1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Drunen H30-1 Waalwijk H30-1 14:45 Rekreatiepark
ZONDAG 26 MAART 2023
  Den Bosch H30-3 Dommel H30-1 0:00 Oosterplas
  Olympia H30-1 Drunen H30-1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Waalwijk H30-1 Tempo H30-1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oirschot H30-1 Berkel-Enschot H30-2 0:00 Sportpark 'Moorland'
  DES H30-1 Zwart-Wit H30-3 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Breda H30-4 MEP H30-2 13:00 Sportpark Burg. de Manlaan
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Olympia H30-1 Den Bosch H30-3 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Dommel H30-1 Breda H30-4 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  MEP H30-2 DES H30-1 0:00 Gem. sportpark
  Zwart-Wit H30-3 Oirschot H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Berkel-Enschot H30-2 Waalwijk H30-1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Drunen H30-1 Tempo H30-1 10:30 Rekreatiepark
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Den Bosch H30-3 Drunen H30-1 0:00 Oosterplas
  Tempo H30-1 Berkel-Enschot H30-2 0:00 Sportpark Rozenoord
  Waalwijk H30-1 Zwart-Wit H30-3 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oirschot H30-1 MEP H30-2 0:00 Sportpark 'Moorland'
  DES H30-1 Dommel H30-1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Breda H30-4 Olympia H30-1 13:00 Sportpark Burg. de Manlaan
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Den Bosch H30-3 Breda H30-4 0:00 Oosterplas
  Olympia H30-1 DES H30-1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Dommel H30-1 Oirschot H30-1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  MEP H30-2 Waalwijk H30-1 0:00 Gem. sportpark
  Zwart-Wit H30-3 Tempo H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Drunen H30-1 Berkel-Enschot H30-2 12:45 Rekreatiepark
ZONDAG 14 MEI 2023
  Berkel-Enschot H30-2 Zwart-Wit H30-3 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Tempo H30-1 MEP H30-2 0:00 Sportpark Rozenoord
  Waalwijk H30-1 Dommel H30-1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oirschot H30-1 Olympia H30-1 0:00 Sportpark 'Moorland'
  DES H30-1 Den Bosch H30-3 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Breda H30-4 Drunen H30-1 11:00 Sportpark Burg. de Manlaan
ZONDAG 21 MEI 2023
  Den Bosch H30-3 Oirschot H30-1 0:00 Oosterplas
  Olympia H30-1 Waalwijk H30-1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Dommel H30-1 Tempo H30-1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  MEP H30-2 Berkel-Enschot H30-2 0:00 Gem. sportpark
  Drunen H30-1 Zwart-Wit H30-3 11:00 Rekreatiepark
  Breda H30-4 DES H30-1 13:00 Sportpark Burg. de Manlaan
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Oirschot H30-1 Breda H30-4 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Zwart-Wit H30-3 MEP H30-2 0:00 Sportpark Ginneken
  Berkel-Enschot H30-2 Dommel H30-1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Tempo H30-1 Olympia H30-1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Waalwijk H30-1 Den Bosch H30-3 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Drunen H30-1 DES H30-1 12:45 Rekreatiepark
ZONDAG 11 JUNI 2023
  MEP H30-2 Drunen H30-1 0:00 Gem. sportpark
  DES H30-1 Oirschot H30-1 0:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch H30-3 Tempo H30-1 0:00 Oosterplas
  Olympia H30-1 Berkel-Enschot H30-2 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Dommel H30-1 Zwart-Wit H30-3 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Breda H30-4 Waalwijk H30-1 13:45 Sportpark Burg. de Manlaan

Agenda
de agenda is leeg
Hele agenda
De minuut van
Verjaardagen
Maurits Bun
Lucas Huisman