Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
Meisjes B2 zaal

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 33709 R.M.H.C. de Pelikaan MB6
0
14:00 14:30 thuis Vliegende Vaart
  Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
1 feb 33500 Oudenbosch MB2
0
15:40 16:10 uit Vliegende Vaart
  Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
15 feb 35964 R.M.H.C. de Pelikaan MB6
60
14:40 16:10 uit Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
15 feb 36176 MHC De Warande MB4
60
13:50 15:20 uit Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo MB5 12 24 7 3 2 55 28 0
2 Warande MB4 6 16 5 1 0 25 5 0
3 Etten-Leur MB5 8 16 5 1 2 29 17 0
4 Oudenbosch MB2 8 13 4 1 3 23 19 0
5 Olympia MB2 8 6 2 0 6 12 29 0
6 Pelikaan MB6 4 3 1 0 3 10 26 0
7 Gilze-Rijen MB3 8 0 0 0 8 14 44 0

Uitslagenmatrix
  Warande MB4Olympia MB2Oudenbosch MB2Pelikaan MB6Etten-Leur MB5Gilze-Rijen MB3Tempo MB5
Warande MB4   2-1 4-0 8-1
Olympia MB2 1-6   1-2 2-6 3-2 0-3
Oudenbosch MB2 1-4   5-6 6-1 3-1
Pelikaan MB6   2-9
Etten-Leur MB5 3-0 1-2 4-1   4-0 1-1
Gilze-Rijen MB3 3-4 4-6   1-10
Tempo MB5 1-1 4-1 3-3 9-1 6-4 7-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Etten-Leur MB5 Olympia MB2 3-0 Definitief
.. Warande MB4 Tempo MB5 8-1 Definitief
.. Oudenbosch MB2 Tempo MB5 3-1 Definitief
.. Etten-Leur MB5 Gilze-Rijen MB3 4-0 Definitief
.. Olympia MB2 Gilze-Rijen MB3 3-2 Definitief
.. Warande MB4 Oudenbosch MB2 2-1 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Tempo MB5 Olympia MB2 4-1 Definitief
.. Gilze-Rijen MB3 Olympia MB2 3-4 Definitief
.. Tempo MB5 Gilze-Rijen MB3 7-3 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Tempo MB5 Oudenbosch MB2 3-3 Definitief
.. Etten-Leur MB5 Tempo MB5 1-1 Definitief
.. Etten-Leur MB5 Oudenbosch MB2 1-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Olympia MB2 Warande MB4 1-6 Definitief
.. Olympia MB2 Tempo MB5 0-3 Definitief
.. Tempo MB5 Warande MB4 1-1 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Warande MB4 Gilze-Rijen MB3 4-0 Definitief
.. Oudenbosch MB2 Gilze-Rijen MB3 6-1 Definitief
.. Etten-Leur MB5 Pelikaan MB6 4-1 Definitief
.. Oudenbosch MB2 Warande MB4 1-4 Definitief
.. Pelikaan MB6 Tempo MB5 2-9 Definitief
.. Tempo MB5 Etten-Leur MB5 6-4 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Tempo MB5 Pelikaan MB6 9-1 Definitief
.. Gilze-Rijen MB3 Pelikaan MB6 4-6 Definitief
.. Gilze-Rijen MB3 Tempo MB5 1-10 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Oudenbosch MB2 Etten-Leur MB5 5-6 Definitief
.. Olympia MB2 Etten-Leur MB5 2-6 Definitief
.. Olympia MB2 Oudenbosch MB2 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Gilze-Rijen MB3 Oudenbosch MB2 18:10 Beuk, De
  Oudenbosch MB2 Pelikaan MB6 16:30 Beuk, De
  Pelikaan MB6 Gilze-Rijen MB3 17:20 Beuk, De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Etten-Leur MB5 Warande MB4 12:35 Achter de tuintjes
  Gilze-Rijen MB3 Warande MB4 11:45 Achter de tuintjes
  Gilze-Rijen MB3 Etten-Leur MB5 13:25 Achter de tuintjes
  Olympia MB2 Pelikaan MB6 14:30 Vliegende Vaart
  Oudenbosch MB2 Olympia MB2 16:10 Vliegende Vaart
  Pelikaan MB6 Oudenbosch MB2 15:20 Vliegende Vaart
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Pelikaan MB6 Etten-Leur MB5 10:05 Oosterheidehal
  Warande MB4 Etten-Leur MB5 9:15 Oosterheidehal
  Warande MB4 Pelikaan MB6 10:55 Oosterheidehal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Pelikaan MB6 Warande MB4 14:30 Metsj Point
  Pelikaan MB6 Olympia MB2 16:10 Metsj Point
  Warande MB4 Olympia MB2 15:20 Metsj Point

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Geen jarigen vandaag