Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt GMHC Goes D1
39
11:55 13:30 uit route
19 mrt Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1
thuis
26 mrt HC De Hoeksche Waard D1
84
uit route
2 apr HC Feijenoord D1
84
thuis
16 apr MHC Tempo D1
thuis
23 apr HC Capelle D1
0
uit route
14 mei HC Walcheren D1
thuis
21 mei MHCT D1
84
uit route
4 jun MHC Rapide D1
thuis
11 jun M.H.C. Krimpen D1
0
uit route
18 jun DDHC D1
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo D1 11 31 10 1 0 46 17 0
2 Rapide D1 10 20 6 2 2 34 22 0
3 Krimpen D1 11 20 6 2 3 38 31 0
4 Feijenoord D1 11 19 6 1 4 32 28 0
5 Teteringen D1 11 17 5 2 4 31 25 0
6 DDHC D1 11 16 5 1 5 22 22 0
7 Souburgh D1 11 15 4 3 4 37 34 0
8 Hoeksche Waard D1 11 15 4 3 4 25 28 0
9 Walcheren D1 11 12 4 0 7 22 33 0
10 Olympia D1 11 11 3 2 6 29 31 0
11 Capelle D1 10 10 3 1 6 17 29 0
12 Goes D1 11 0 0 0 11 18 51 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Tempo D1 DDHC D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen D1 Feijenoord D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D1 Krimpen D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia D1 Goes D1 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. DDHC D1 Capelle D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D1 Olympia D1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rapide D1 Teteringen D1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Krimpen D1 Walcheren D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Goes D1 Tempo D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Tempo D1 Souburgh D1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Teteringen D1 Krimpen D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D1 Goes D1 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Olympia D1 Hoeksche Waard D1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rapide D1 Feijenoord D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren D1 DDHC D1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Krimpen D1 Rapide D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. DDHC D1 Teteringen D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D1 Capelle D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D1 Tempo D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Olympia D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goes D1 Walcheren D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Tempo D1 Olympia D1 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Teteringen D1 Goes D1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen D1 Feijenoord D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Capelle D1 Hoeksche Waard D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rapide D1 DDHC D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren D1 Souburgh D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Feijenoord D1 Tempo D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. DDHC D1 Krimpen D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D1 Teteringen D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D1 Walcheren D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia D1 Capelle D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goes D1 Rapide D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Walcheren D1 Rapide D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Teteringen D1 Hoeksche Waard D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Krimpen D1 Goes D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DDHC D1 Feijenoord D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D1 Tempo D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapide D1 Souburgh D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren D1 Olympia D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Goes D1 DDHC D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo D1 Walcheren D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Capelle D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D1 Krimpen D1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D1 Rapide D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia D1 Teteringen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Teteringen D1 Tempo D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goes D1 Feijenoord D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Krimpen D1 Hoeksche Waard D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DDHC D1 Souburgh D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapide D1 Olympia D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren D1 Capelle D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Tempo D1 Rapide D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D1 Goes D1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D1 Teteringen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia D1 Krimpen D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D1 DDHC D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Walcheren D1 Feijenoord D1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Teteringen D1 Walcheren D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goes D1 Hoeksche Waard D1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen D1 Tempo D1 (4-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DDHC D1 Olympia D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Souburgh D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Rapide D1 Capelle D1 0:00 Wittebrugstraat
ZONDAG 12 MAART 2023
  Souburgh D1 Hoeksche Waard D1 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Krimpen D1 Capelle D1 0:00 Sportpark Driekamp
  Feijenoord D1 Teteringen D1 0:00 Sportcomplex Olympia
  Rapide D1 Walcheren D1 0:00 Wittebrugstraat
  DDHC D1 Tempo D1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Goes D1 Olympia D1 13:30 Sportpark 'Het Schenge'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Capelle D1 DDHC D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Walcheren D1 Krimpen D1 0:00 Sportpark Vrijburg
  Teteringen D1 Rapide D1 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Tempo D1 Goes D1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Olympia D1 Souburgh D1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Hoeksche Waard D1 Feijenoord D1 0:00 recreatieoord Binnenmaas
ZONDAG 26 MAART 2023
  DDHC D1 Walcheren D1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Krimpen D1 Teteringen D1 0:00 Sportpark Driekamp
  Feijenoord D1 Rapide D1 0:00 Sportcomplex Olympia
  Hoeksche Waard D1 Olympia D1 0:00 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh D1 Tempo D1 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Goes D1 Capelle D1 13:30 Sportpark 'Het Schenge'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Teteringen D1 DDHC D1 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Walcheren D1 Goes D1 0:00 Sportpark Vrijburg
  Olympia D1 Feijenoord D1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Tempo D1 Hoeksche Waard D1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Capelle D1 Souburgh D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Rapide D1 Krimpen D1 0:00 Wittebrugstraat
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Olympia D1 Tempo D1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Souburgh D1 Walcheren D1 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Hoeksche Waard D1 Capelle D1 0:00 recreatieoord Binnenmaas
  Feijenoord D1 Krimpen D1 0:00 Sportcomplex Olympia
  DDHC D1 Rapide D1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Goes D1 Teteringen D1 13:30 Sportpark 'Het Schenge'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Teteringen D1 Souburgh D1 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Walcheren D1 Hoeksche Waard D1 0:00 Sportpark Vrijburg
  Capelle D1 Olympia D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Tempo D1 Feijenoord D1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Krimpen D1 DDHC D1 0:00 Sportpark Driekamp
  Rapide D1 Goes D1 0:00 Wittebrugstraat
ZONDAG 14 MEI 2023
  Tempo D1 Capelle D1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Olympia D1 Walcheren D1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Hoeksche Waard D1 Teteringen D1 0:00 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh D1 Rapide D1 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Feijenoord D1 DDHC D1 0:00 Sportcomplex Olympia
  Goes D1 Krimpen D1 13:30 Sportpark 'Het Schenge'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Teteringen D1 Olympia D1 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Walcheren D1 Tempo D1 0:00 Sportpark Vrijburg
  Capelle D1 Feijenoord D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  DDHC D1 Goes D1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Krimpen D1 Souburgh D1 0:00 Sportpark Driekamp
  Rapide D1 Hoeksche Waard D1 0:00 Wittebrugstraat
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Capelle D1 Walcheren D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Tempo D1 Teteringen D1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Olympia D1 Rapide D1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Hoeksche Waard D1 Krimpen D1 0:00 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh D1 DDHC D1 0:00 Sportpark 'Souburgh'
  Feijenoord D1 Goes D1 0:00 Sportcomplex Olympia
ZONDAG 11 JUNI 2023
  DDHC D1 Hoeksche Waard D1 0:00 Sportpark Kloosterweg
  Krimpen D1 Olympia D1 0:00 Sportpark Driekamp
  Rapide D1 Tempo D1 0:00 Wittebrugstraat
  Feijenoord D1 Walcheren D1 0:00 Sportcomplex Olympia
  Teteringen D1 Capelle D1 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Goes D1 Souburgh D1 13:30 Sportpark 'Het Schenge'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Walcheren D1 Teteringen D1 0:00 Sportpark Vrijburg
  Capelle D1 Rapide D1 0:00 Sportpark 'Schenkel'
  Tempo D1 Krimpen D1 0:00 Sportpark Rozenoord
  Olympia D1 DDHC D1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Hoeksche Waard D1 Goes D1 0:00 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh D1 Feijenoord D1 0:00 Sportpark 'Souburgh'

Agenda
de agenda is leeg
Hele agenda
De minuut van
Verjaardagen
Elin van der Leun