LARS

Log in om je te kunnen inplannen.


zaterdag 24 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 25 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes D1 zaal  HC Walcheren  09:30 u.,    
-> Lucas Huisman Michiel Dielen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Walcheren MD2  Etten  10:20 u.,    
-> Lucas Huisman Michiel Dielen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal  HC Etten-Leur  11:10 u.,    
-> Tino Wijffels Stef Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  ZwartWit  12:00 u.,    
-> Stef Wijffels Tino Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zwart  Wit MC4  12:50 u.,    
-> Robert van der Peijl Pauline De Croocq 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  BH&BC Breda  13:40 u.,    
-> Anouk Temmerman Robert van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 2 zaal  HC Gilze Rijen  14:30 u.,    
-> Tom Henkens Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zundert H1  Gilze  15:20 u.,    
-> Jan Kruijsse Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 2 zaal  Zundertse Hockeyclub  16:10 u.,    
-> Jan Kruijsse Michiel Dielen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 10 maart 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes E6-1  MHC Rapide  10:15 u., 2   
-> Britt Pey Louise Jaspar 
Meisjes E8-2  MHC Rapide  10:15 u., 2   
-> Luna Frusch Charlotte Meijer 
Meisjes F-1  Hockeyclub Schouwen Duiveland  10:15 u., 2   
-> Lucca Vinke Floortje Vermeire 
Meisjes B2  R.M.H.C. de Pelikaan  11:45 u., 2   
-> Anne Gardien Edwin Buijs 
Meisjes D1  Hockeyclub Prinsenbeek  11:45 u., 3   
-> Liselotte Zwaga Anne Muller 
Meisjes A2  R.M.H.C. de Pelikaan  13:30 u., 3   
-> Annabel van der Hooft Amber de Vos 
Meisjes B1  MHCT  13:30 u., 2   
-> Lucas Kroes Joris van der Peijl 
Meisjes A1  Hockeyclub Zevenbergen  15:15 u., 2   
-> Lucas Kroes Joris van der Peijl 
 
zondag 11 maart 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Heren 2  DDHC  11:00 u., 2   
-> Edwin Buijs Gideon van Ee 
Dames 1  HC Capelle  12:45 u., 2   
-> Ronald van der Linden Jan Kruijsse 
Dames 2  BH&BC Breda  12:45 u., 3   
-> Berto Kroes Pepijn Ysebaert 
Heren 1  HC Capelle  14:30 u., 2   
-> Jan Kruijsse Ronald van der Linden 
 
zaterdag 17 maart 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens E6-1  Hockeyclub Schouwen Duiveland  10:15 u., 2   
-> Valerie Hereijgers Anika van Buuren 
Meisjes C1  MHC Tempo  10:15 u., 3   
-> Lars Platteeuw Jannes de Visser 
Meisjes E8-1  GMHC Goes  10:15 u., 2   
-> Elisabeth Tuppert Lisa de Jaeger 
Jongens D1  B.H.V. Push  11:45 u., 2   
-> Lars Platteeuw Jannes de Visser 
Meisjes D2  MHC Rapide  11:45 u., 3   
-> Max de Moor Daan Geelhoedt 
Jongens B1  HC Walcheren  13:30 u., 3   
-> Maarten van den Ouden Michiel Dielen 
Meisjes C2  R.M.H.C. de Pelikaan  13:30 u., 2   
-> Annabel van der Hooft Channah van Pamelen 
 
zondag 18 maart 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Veteranen A  MHC Made  12:45 u., 2   
-> Maarten de Heus Bernard van der Peijl 
 
zaterdag 24 maart 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes E6-1  HC Walcheren  10:15 u., 2   
-> Rurick Wansink Anoek van Dam 
Meisjes E8-2  HC Gilze Rijen  10:15 u., 2   
-> Joy de Bakker Eva Hermans 
Meisjes F-1  MHC Rapide  10:15 u., 2   
-> Dominique Goossens Fiene Coers 
Meisjes C1  B.H.V. Push  11:45 u., 3   
-> Noa de Blaeij Quinty van Dolder 
Meisjes D1  HC Etten-Leur  11:45 u., 2   
-> Lotte Lourens Indy Morcus 
Meisjes A2  MHC Rapide  13:30 u., 2   
-> Tino Wijffels Eric Leliveld 
Meisjes B2  Hockeyclub Prinsenbeek  13:30 u., 3   
-> Sam de Dobbelaere Niek Filippo 
Meisjes A1  HC Etten-Leur  15:15 u., 2   
-> Tino Wijffels Eric Leliveld 
Meisjes B1  B.H.V. Push  15:15 u., 3   
-> Niek Filippo Sam de Dobbelaere 
 
zondag 25 maart 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 2  Hockeyclub Prinsenbeek  11:00 u., 2   
-> Martijn Lafarre Evert Vermeeren 
Heren 2  MHC DES  11:00 u., 3   
-> Robert van der Peijl Mark Mechielsen 
Dames 1  MHV Evergreen  12:45 u., 2   
-> Philip van Doeselaar Wouter van der Peijl 
Heren 1  MHV Evergreen  14:30 u., 2   
-> Gwen Kolijn Valérie Sutterland 
 
zaterdag 7 april 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens E6-1  B.H.V. Push  10:15 u., 2   
-> Kiki de Witte Jozefien Geensen 
Meisjes E8-1  HC Etten-Leur  10:15 u., 3   
-> Fleur Schieman Eva Bolssens 
Mix E6-1  GMHC Goes  10:15 u., 2   
-> Martin de Jaeger Nikki Schuitvlot 
Meisjes B2  B.H.V. Push  11:45 u., 2   
-> Lois Sarfaty Valerie Ysebaert 
Meisjes D1  MHC Rapide  11:45 u., 3   
-> Lisa de Doelder Luka Riemens 
Meisjes A2  HC Etten-Leur  13:30 u., 3   
-> Sanne Dieleman Maartje Boerbooms 
Meisjes B1  ZwartWit  13:30 u., 2   
-> Maarten van den Ouden Iris Dieleman 
Meisjes A1  Hockeyclub Prinsenbeek  15:15 u., 2   
-> Maartje Boerbooms Sanne Dieleman 
 
zondag 8 april 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Veteranen A  BH&BC Breda  12:45 u., 2   
-> Jan Boerbooms Jan-Jaap van Buuren 
 
zaterdag 14 april 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes E6-1  HC Walcheren  10:15 u., 2   
-> Julia de Putter Laura Blaakman 
Meisjes E8-2  MHC Rapide  10:15 u., 2   
-> Max de Moor Jonathan Bruinenberg 
Meisjes F-1  GMHC Goes  10:15 u., 2   
-> Emma Regoort Dirk Nijsten 
Jongens D1  HC Etten-Leur  11:45 u., 3   
-> Frederique Bun Puck Schoonen 
Meisjes D2  MHC Tempo  11:45 u., 2   
-> Sabrina Vermeirsch Pleun Ijsebaert 
Jongens B1  BH&BC Breda  13:30 u., 2   
-> Eric Leliveld Maarten van den Ouden 
Meisjes C2  MHC Rapide  13:30 u., 3   
-> Sabrina Vermeirsch Pleun Ijsebaert 
Meisjes C1  ZwartWit  15:15 u., 2   
-> Eric Leliveld Anouk Temmerman 
 
zondag 15 april 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Heren 2  BH&BC Breda  11:00 u., 2   
-> Michiel Dielen Rinke Wijffels 
Dames 1  DDHC  12:45 u., 2   
-> Wouter van der Peijl Berto Kroes 
Dames 2  Hockeyclub Zevenbergen  12:45 u., 3   
-> Matteo de Pauw Mark Mechielsen 
Heren 1  HC Ypenburg  14:30 u., 2   
-> Hans Dieleman Maarten de Heus 
 
zaterdag 21 april 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes E6-1  MHC Rapide  10:15 u., 3   
-> Pauline De Croocq Lotte Mullaert 
Meisjes E8-1  HC Walcheren  10:15 u., 2   
-> Sakke Roovers Lotte de Moor 
Meisjes E8-2  HC Etten-Leur  10:15 u., 3   
-> Noa Kusee Pepijn Ysebaert 
Jongens D1  BH&BC Breda  11:45 u., 2   
-> Lucas Huisman Pepijn Ysebaert 
Meisjes D2  HC Etten-Leur  11:45 u., 3   
-> Sakke Roovers Pauline De Croocq 
Jongens B1  HC Tilburg  13:30 u., 3   
-> Maarten van den Ouden Eric Leliveld 
Meisjes C2  Oudenbosch  13:30 u., 2   
-> Lucas Huisman Yannick Schoonakker 
Meisjes C1  HC Walcheren  15:15 u., 2   
-> Eric Leliveld Yannick Schoonakker 
 
zondag 22 april 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Veteranen A  DDHC  11:00 u., 2   
-> Maarten van den Ouden Michiel Dielen 
 
zaterdag 12 mei 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens E6-1  R.M.H.C. de Pelikaan  10:15 u., 2   
-> Marie Hoek Joan van den Berge 
Meisjes F-1  MHC Rapide  10:15 u., 2   
-> Joost den Hamer Sjaak Mechielsen 
Mix E6-1  GMHC Goes  10:15 u., 2   
-> Lisa Hamelink Maaike Hiensch 
Meisjes B2  HC Etten-Leur  11:45 u., 3   
-> Lois Sarfaty Cato van Tiel 
Meisjes D1  B.H.V. Push  11:45 u., 2   
-> Joan van den Berge Charlotte Geertman 
Meisjes A2  MHC Tempo  13:30 u., 2   
-> Maura Bervoets Lynn de Ritter 
Meisjes B1  MHC Rapide  13:30 u., 3   
-> Birgit van der Zee Remi Lafarre 
Meisjes A1  GMHC Goes  15:15 u., 2   
-> Birgit van der Zee Remi Lafarre 
 
zondag 13 mei 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  HV Bleiswijk  12:45 u., 2   
-> Peter Loof Leo de Visser 
Heren 1  HV Bleiswijk  14:30 u., 2   
-> Gwen Kolijn Valérie Sutterland 
 
zaterdag 26 mei 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens E6-1  R.M.H.C. de Pelikaan  10:15 u., 2   
-> Martin de Jaeger Lisa de Jaeger 
Meisjes E8-1  MHCT  10:15 u., 3   
-> Frank van Neer Mark Mechielsen 
Mix E6-1  Hockeyclub Schouwen Duiveland  10:15 u., 2   
-> Jeanique Tichelman Lotte de Moor 
Jongens D1  Oudenbosch  11:45 u., 3   
-> Mark Mechielsen Sjaak Mechielsen 
Meisjes D2  R.M.H.C. de Pelikaan  11:45 u., 2   
-> Philip Ysebaert Jeanique Tichelman 
Jongens B1  HC Etten-Leur  13:30 u., 2   
-> Philip Ysebaert Yannick Schoonakker 
Meisjes C2  MHC Tempo  13:30 u., 3   
-> Amber de Vos Wouter Hamelink 
 
zondag 27 mei 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 2  SHOT  11:00 u., 2   
-> Gijs Schueler Eric Leliveld 
Veteranen A  MHC De Warande  12:45 u., 2   
-> Wouter van der Peijl Anouk Temmerman 
Heren 2  MHC Liberty  14:30 u., 2   
-> Jan Kruijsse Eric Leliveld 
 
zaterdag 2 juni 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes E6-1  GMHC Goes  10:15 u., 2   
-> Merel Baillie Arjan van Aken 
Meisjes E8-2  HC Walcheren  10:15 u., 2   
-> Lynn Ploegaert Paul Geertman 
Jongens D1  MHC Rapide  11:45 u., 2   
-> Paul Geertman Eric Leliveld 
Meisjes D2  B.H.V. Push  11:45 u., 3   
-> Dominique Goossens Anne Gardien 
Jongens B1  MHC De Warande  13:30 u., 3   
-> Eric Leliveld Robert van der Peijl 
Meisjes C2  HC Mistral  13:30 u., 2   
-> Annabel van der Hooft Laura de Waal 
Meisjes C1  HC Etten-Leur  15:15 u., 2   
-> Jimmy Vingerhoets Laura de Waal 

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Cato van Tiel