LARS

Log in om je te kunnen inplannen.


zaterdag 2 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes O14-2  R.M.H.C. de Pelikaan  10:00 u., 3   
-> Fenna van der Hooft Raven van de Velde 
Mix O10-1  MHC Rapide  10:00 u., 2   
-> Dirk Vermaas Lars Frankvoort 
Meisjes O18-1  B.N.M.H.C. Zwart-Wit  11:45 u., 3   
-> Silke Dubbeldam Lynn de Ritter 
MIX JO14-1  BH&BC Breda  13:30 u., 3   
-> Manouk Vercruysse Stijn Frankvoort 
Meisjes O14-1  HC Etten-Leur  15:10 u., 2   
-> Manouk Vercruysse Stijn Frankvoort 
 
zondag 3 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Veteranen A  MHC Tempo  11:00 u., 3   
-> Sam Buijze Stijn Frankvoort 
 
zaterdag 9 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens O9-1  MHC Tempo  10:00 u., 3   
-> Annabelle van Hoek Sophie Roost 
Meisjes O9-1  MHC Tempo  10:00 u., 3   
-> Marit van de Velde Lieke Ranschaert 
Meisjes O14-3  HC Walcheren  11:15 u., 3   
-> Roos Guis Sophie Pijpelink 
Meisjes O12-1  R.M.H.C. de Pelikaan  13:05 u., 3   
-> Sam van der Zeijst Lotte van de Wetering 
Meisjes O16-1  R.M.H.C. de Pelikaan  14:55 u., 3   
-> Levi van Dongen Daniël de Jonge 
 
zondag 10 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jong Dames 1  Were Di Tilburg  12:45 u., 3   
-> Lucas Huisman Max Teunissen 
 
zaterdag 16 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens O9-1  HC Walcheren  ,    
-> Demi Pijpelink Hanna Dees 
Meisjes O12-1  HC Etten-Leur  ,    
-> Merel de Jaeger Manouk Vercruysse 
Meisjes O14-2  HC Walcheren  ,    
-> Eric Leliveld Lisa de Jaeger 
Meisjes O14-3  R.M.H.C. de Pelikaan  ,    
-> Marit Bregonje Meike Bregonje 
Meisjes O18-1  GMHC Goes  ,    
-> Lisa de Jaeger Eric Leliveld 
Meisjes O9-1  HC Walcheren  ,    
-> Diewke Dhaene Alysa Van Noord 
Mix O10-1  B.N.M.H.C. Zwart-Wit  ,    
-> Elin van der Leun Bo van Hecke 
 
zondag 17 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  MHC Rapide  ,    
-> Eric Leliveld Gijs Schueler 
Veteranen A  DDHC  ,    
-> Maartje Boerbooms Cato van Tiel 
 
zaterdag 23 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens O9-1  R.M.H.C. de Pelikaan  ,    
-> Nika Vermeersch Lykke Overmeen 
Meisjes O14-1  Hockeyclub Prinsenbeek  ,    
-> Luna Frusch Manouk Vercruysse 
MIX JO14-1  GMHC Goes  ,    
-> Manouk Vercruysse Luna Frusch 
Mix O10-1  BH&BC Breda  ,    
-> Jasmijn Loof Bo Vermaire 
 
zondag 24 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jong Dames 1  MHC Tempo  ,    
-> Bernard van der Peijl Tom van der Peijl 
 
zaterdag 30 maart 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes O18-1  MHC De Warande  ,    
-> Sam Buijze Sophie Pijpelink 
 
zaterdag 6 april 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes O12-1  Oudenbosch  ,    
-> Marieke Aarbodem Cato van der Peijl 
Meisjes O14-2  Hockeyclub Schouwen Duiveland  ,    
-> Pepijn Meyer Ties Knook 
Meisjes O16-1  Hockeyclub Prinsenbeek  ,    
-> Pepijn Meyer Ties Knook 
Meisjes O9-1  HC Walcheren  ,    
-> Eva Pijpelink Rosalie Leliveld 
Mix 08-1  GMHC Goes  ,    
-> Marith Lansen Valérie van Mieghem 
 
zondag 7 april 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  HC De Hoeksche Waard  ,    
-> Sam Buijze Maarten van den Ouden 
 
zaterdag 13 april 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes O14-3  Hockeyclub Schouwen Duiveland  ,    
-> Romy Wilhelm Christina Muller 
Meisjes O18-1  BH&BC Breda  ,    
-> Valérie Sutterland Sanne Zwart-Dieleman 
Meisjes O9-1  Hockeyclub Schouwen Duiveland  ,    
-> Elodie Verlinde Michelle Muller 
Mix 08-1  HC Walcheren  ,    
-> Evi de Ritter Merel de Jaeger 
 
zondag 14 april 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jong Dames 1  HC Tilburg  ,    
-> Eric Leliveld Stephan Koetje 
Veteranen A  MHCT  ,    
-> Liselotte Zwaga Marie-Laure de Visser 
 
zaterdag 20 april 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes O14-1  HC Walcheren  ,    
-> Lisa de Jaeger Manouk Vercruysse 
Meisjes O14-2  MHC Tempo  ,    
-> Manouk Vercruysse Eric Leliveld 
MIX JO14-1  Hockeyclub Schouwen Duiveland  ,    
-> Lisa de Jaeger Eric Leliveld 
Mix O10-1  MHC Rapide  ,    
-> Louis Blom Rutger Bruens 
 
zondag 21 april 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  M.H.C. Krimpen  ,    
-> Eric Leliveld Gijs Schueler 
Veteranen A  MHC Made  ,    
-> Gwen Kolijn Quinty van Dolder 
 
zaterdag 25 mei 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens O9-1  MHC Tempo  ,    
-> Fenna de Groene Marit Roegiers 
Meisjes O14-1  MHC Tempo  ,    
-> Sarah Dierikx Martijn Lafarre 
Meisjes O16-1  Hockeyclub Zevenbergen  ,    
-> Sarah Dierikx Martijn Lafarre 
Mix 08-1  HC Walcheren  ,    
-> Kyara Erpelinck Anne de Winter 
MIX JO14-1  HC Walcheren  ,    
-> Stijn Frankvoort Sam Buijze 
 
zondag 26 mei 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jong Dames 1  V.M.H.C. Basko  ,    
-> Stijn Frankvoort Sam Buijze 
 
zaterdag 1 juni 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens O9-1  HC Walcheren  ,    
-> Marit van de Velde Eva van de Velde 
Meisjes O12-1  Zundertse Hockeyclub  ,    
-> Benthe Meyer Noa Hoogenboom 
Meisjes O14-2  Hockeyclub Prinsenbeek  ,    
-> Sabine Muller Birgit van der Zee 
Meisjes O14-3  GMHC Goes  ,    
-> Sophie Pijpelink Benthe de Groene 
Meisjes O16-1  Oudenbosch  ,    
-> Birgit van der Zee Sabine Muller 
Meisjes O9-1  MHC Tempo  ,    
-> Elyn van Meir Rosalie Leliveld 
Mix 08-1  MHC Rapide  ,    
-> Fiene van Drongelen Sara Mezquita van Putten 
 
zondag 2 juni 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  Hockeyclub Prinsenbeek  ,    
-> Eric Leliveld Jan Kruijsse 
Veteranen A  B.N.M.H.C. Zwart-Wit  ,    
-> Valérie Sutterland Sanne Zwart-Dieleman 
 
zaterdag 8 juni 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens O9-1  R.M.H.C. de Pelikaan  ,    
-> Julia van Minnen Jasmijn Loof 
Meisjes O14-1  R.M.H.C. de Pelikaan  ,    
-> Esmee Wilhelm Merel Baillie 
MIX JO14-1  Oudenbosch  ,    
-> Raven van de Velde Sam Buijze 
Mix O10-1  MHC Tempo  ,    
-> Lotte de Feijter Emma de Visser 
 
zondag 9 juni 2024  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jong Dames 1  M.H.C. Goirle  ,    
-> Maarten van den Ouden Stijn Frankvoort 

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Arijana de Pauw