LARS

Log in om je te kunnen inplannen.


zaterdag 25 november 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens E6-1  MHC Rapide  10:15 u., 2   
-> Manouk Vercruysse Madelon Pijpelink 
Meisjes E6-2  MHC Olympia  10:15 u., 2   
-> Tycho Zijlstra Kim Zijlstra 
Meisjes E8-1  Hockeyclub Schouwen Duiveland  10:15 u., 3   
-> Bente Huisman Max de Moor 
Meisjes F-1  MHC Rapide  10:15 u., 2   
Meisjes C2  R.M.H.C. de Pelikaan  11:45 u., 3   
-> Sam de Dobbelaere Matteo de Pauw 
Meisjes D2  R.M.H.C. de Pelikaan  11:45 u., 2   
-> Lars Platteeuw Max de Moor 
Jongens D1  B.H.V. Push  13:30 u., 2   
-> Robert van der Peijl Channah van Pamelen 
Meisjes C1  ZwartWit  13:30 u., 3   
-> Sam de Dobbelaere Matteo de Pauw 
Jongens B1  HC Walcheren  15:15 u., 2   
-> Maarten van den Ouden Yannick Schoonakker 
 
zondag 26 november 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Veteranen A  Hockeyclub Schouwen Duiveland  11:00 u., 2   
-> Jorg Neve Maarten van den Ouden 
Dames 1  Hockeyclub Zevenbergen  12:45 u., 2   
-> Maarten de Heus Jan Boerbooms 
Heren 1  MHC Bommelerwaard  14:30 u., 2   
-> Joris van der Peijl Bernard van der Peijl 
 
zondag 3 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens D2 zaal  GMHC Goes  09:30 u.,    
-> Indy Morcus Eva Bolssens 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Breda JD3  Goes JD1  10:20 u.,    
-> Indy Morcus Eva Bolssens 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  BH&BC Breda  11:10 u.,    
-> Luka De Keyser Marit Cornelissen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  ZwartWit  12:00 u.,    
-> Jorg Neve Martijn Lafarre 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zwart  Wit MB5  12:50 u.,    
-> Jorg Neve Martijn Lafarre 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  13:40 u.,    
-> Edwin Buijs Gideon van Ee 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal  Zundertse Hockeyclub  14:30 u.,    
-> Edwin Buijs Gideon van Ee 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Teteringen MA3  Zundert MA1  15:20 u.,    
-> Sanne Dieleman Iris Dieleman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal  MHCT  16:10 u.,    
-> Sanne Dieleman Iris Dieleman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 9 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 10 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes D1 zaal  MHC Tempo  09:30 u.,    
-> Floor van der Peijl Anne Muller 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Etten  Leur MD3  10:20 u.,    
-> Anne Muller Floor van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal  Etten-Leur  11:10 u.,    
-> Julia Roelse Valerie Meijer 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D1 zaal  MHC Olympia  12:00 u.,    
-> Julia Roelse Valerie Meijer 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  MHC Olympia  12:00 u.,    
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  GMHC Goes  12:50 u.,    
-> Liselotte Zwaga Anne Herman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D1 zaal  GMHC Goes  13:40 u.,    
-> Liselotte Zwaga Anne Herman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal  Hockeyclub Prinsenbeek  14:30 u.,    
-> Eric Leliveld Michiel Dielen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Prinsenbeek MB1  Zevenbergen MB1  15:20 u.,    
-> Michiel Dielen Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  16:10 u.,    
-> Eric Leliveld Michiel Dielen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 16 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 17 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes C1 zaal  GMHC Goes  09:30 u.,    
-> Sabine Muller Lois Sarfaty 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Etten  Leur MC3  10:20 u.,    
-> Lois Sarfaty Sabine Muller 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  Etten-Leur  11:10 u.,    
-> Cato van Tiel Maaike Hiensch 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens B1 zaal  BH&BC Breda  12:00 u.,    
-> Gwen Kolijn Wouter van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Push JB2  Breda JB2  12:50 u.,    
-> Gwen Kolijn Wouter van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens B1 zaal  B.H.V. Push  13:40 u.,    
-> Matteo de Pauw Kirsten van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  14:30 u.,    
-> Kirsten van der Peijl Matteo de Pauw 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zevenbergen MA1  Tempo MA1  15:20 u.,    
-> Valérie Sutterland Sanne Dieleman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal  MHC Tempo  16:10 u.,    
-> Sanne Dieleman Valérie Sutterland 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 23 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 24 december 2017  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 7 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zaterdag 13 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 14 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 2 zaal  Oudenbosch  09:30 u.,    
-> Rinke Wijffels Robert van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Shot D2  Oudenbosch D1  10:20 u.,    
-> Robert van der Peijl Rinke Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 2 zaal  SHOT  11:10 u.,    
-> Maarten van den Ouden Mark Mechielsen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 1 zaal  VMHC  12:00 u.,    
-> Eric Leliveld Jan Kruijsse 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Udenhout H1  Waalwijk H1  12:50 u.,    
-> Eric Leliveld Jan Kruijsse 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Udenhout H1  Vlijmen H1  13:40 u.,    
-> Joris van der Peijl Remi Lafarre 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 1 zaal  HC Waalwijk  14:30 u.,    
-> Remi Lafarre Joris van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 20 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 21 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes D2 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  09:30 u.,    
-> Max de Moor Joost van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Pelikaan MD3  Zwart  10:20 u.,    
-> Max de Moor Joost van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal  ZwartWit  11:10 u.,    
-> Simon Hermans Mathijs Boerjan 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 1 zaal  MHC Rapide  12:00 u.,    
-> Gijs Schueler Tino Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Tempo D1  Zevenbergen D1  12:50 u.,    
-> Tino Wijffels Gijs Schueler 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Tempo D1  Rapide D1  13:40 u.,    
-> Philip van Doeselaar Ronald van der Linden 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 1 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  14:25 u.,    
-> Philip van Doeselaar Ronald van der Linden 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 2 zaal  SHOT  15:15 u.,    
-> Lucas Kroes Berto Kroes 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Breda D3  Shot D2  16:05 u.,    
-> Lucas Kroes Berto Kroes 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 2 zaal  BH&BC Breda  16:55 u.,    
-> Wouter van der Peijl Matteo de Pauw 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 27 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 28 januari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens D1 zaal  MHC Olympia  09:30 u.,    
-> Joost van der Peijl Tycho Zijlstra 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  MHC Olympia  09:30 u.,    
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D1 zaal  BH&BC Breda  10:20 u.,    
-> Tycho Zijlstra Joost van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  BH&BC Breda  11:10 u.,    
-> Mathijs Vermeulen Daan Geelhoedt 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  12:00 u.,    
-> Mathijs Vermeulen Daan Geelhoedt 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zevenbergen MD2  Oudenbosch MD2  12:50 u.,    
-> Sem de Bakker Maarten Bosman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal  Oudenbosch  13:40 u.,    
-> Sem de Bakker Maarten Bosman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal  GMHC Goes  14:30 u.,    
-> Evert Vermeeren Stef Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Goes MB1  Pelikaan MB2  15:20 u.,    
-> Stef Wijffels Evert Vermeeren 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  16:10 u.,    
-> Mark Mechielsen Gideon van Ee 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 3 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes C2 zaal  BH&BC Breda  09:30 u.,    
-> Pleun Ijsebaert Amber de Vos 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Breda MC4  Goes MC2  10:20 u.,    
-> Amber de Vos Pleun Ijsebaert 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  GMHC Goes  11:10 u.,    
-> Annabel van der Hooft Anne Gardien 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  GilzeRijen  12:00 u.,    
-> Michelle van Asten Martine Delzenne 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Gilze  Rijen MB2  12:50 u.,    
-> Michelle van Asten Martine Delzenne 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  13:40 u.,    
-> Maartje Boerbooms Birgit van der Zee 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal  Etten-Leur  14:30 u.,    
-> Maartje Boerbooms Birgit van der Zee 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Etten  Leur MA4  15:20 u.,    
-> Lynn de Ritter Maura Bervoets 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  16:10 u.,    
-> Lynn de Ritter Maura Bervoets 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zondag 4 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes A1 zaal  GMHC Goes  09:30 u.,    
-> Wouter Hamelink Niek Filippo 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Goes MA2  Zevenbergen MA1  10:20 u.,    
-> Wouter Hamelink Niek Filippo 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  11:10 u.,    
-> Philip Ysebaert Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 2 zaal  Don Quishoot  12:00 u.,    
-> Eric Leliveld Philip Ysebaert 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Don Quishoot H5  Liberty H2  12:50 u.,    
-> Bernard van der Peijl Paul Geertman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 2 zaal  MHC Liberty  13:40 u.,    
-> Bernard van der Peijl Paul Geertman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zondag 18 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens D1 zaal  MHC Rapide  09:30 u.,    
-> Frederique Bun Puck Schoonen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  MHC Rapide  10:20 u.,    
-> Puck Schoonen Frederique Bun 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D1 zaal  MHC Olympia  11:10 u.,    
-> Sam de Dobbelaere Youp de Groote 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens D2 zaal  MHC Olympia  11:10 u.,    
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  MHC Tempo  12:00 u.,    
-> Sam de Dobbelaere Youp de Groote 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Rapide MC1  Tempo MC2  12:50 u.,    
-> Kirsten van der Peijl Amber de Vos 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  MHC Rapide  13:40 u.,    
-> Kirsten van der Peijl Amber de Vos 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens B1 zaal  B.H.V. Push  14:30 u.,    
-> Evert Vermeeren Martijn Lafarre 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Tempo JB1  Push JB2  15:20 u.,    
-> Martijn Lafarre Evert Vermeeren 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens B1 zaal  MHC Tempo  16:10 u.,    
-> Gideon van Ee Edwin Buijs 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 24 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 25 februari 2018  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes D1 zaal  HC Walcheren  09:30 u.,    
-> Rinke Wijffels Lucas Huisman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Walcheren MD2  Etten  10:20 u.,    
-> Lucas Huisman Rinke Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal  Etten-Leur  11:10 u.,    
-> Tino Wijffels Stef Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  ZwartWit  12:00 u.,    
-> Stef Wijffels Tino Wijffels 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zwart  Wit MC4  12:50 u.,    
-> Robert van der Peijl Pauline De Croocq 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  BH&BC Breda  13:40 u.,    
-> Anouk Temmerman Robert van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 2 zaal  GilzeRijen  14:30 u.,    
-> Tom Henkens Jorg Neve 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zundert H1  Gilze  15:20 u.,    
-> Jan Kruijsse Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 2 zaal  Zundertse Hockeyclub  16:10 u.,    
-> Jan Kruijsse Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Geen jarigen vandaag