Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
Veteranen A

Teamfoto

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 apr MHC Made H30-1
10:00 11:00 thuis Veld 2
26 mei MHC Tempo H30-1
54
10:10 12:00 uit route
2 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3
thuis
9 jun DDHC H30-1
86
10:05 12:30 uit route
16 jun G.H.C. RAPID H30-1
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid H30-1 16 45 15 0 1 89 33 0
2 Teteringen H30-1 16 40 13 1 2 80 22 0
3 Tempo H30-1 16 28 10 1 5 68 33 3
4 Zwart-Wit H30-3 16 27 8 3 5 56 37 0
5 Olympia H30-1 16 20 6 2 8 41 48 0
6 Breda H30-5 16 12 3 3 10 33 58 0
7 DDHC H30-1 16 8 2 2 12 21 73 0
8 Made H30-1 16 -1 0 2 14 17 101 3


Uitslagen
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
.. DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 Made H30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Olympia H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Olympia H30-1 Teteringen H30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 DDHC H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Breda H30-5 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Rapid H30-1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Teteringen H30-1 Tempo H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 DDHC H30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Zwart-Wit H30-3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. DDHC H30-1 Breda H30-5 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Teteringen H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 Rapid H30-1 (2-10)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Olympia H30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 DDHC H30-1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Rapid H30-1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Made H30-1 (15-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Olympia H30-1 Made H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Tempo H30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. DDHC H30-1 Olympia H30-1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Teteringen H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Tempo H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Made H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Tempo H30-1 DDHC H30-1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Rapid H30-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 Breda H30-5 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-8)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Zwart-Wit H30-3 DDHC H30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Breda H30-5 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 Teteringen H30-1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Rapid H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. DDHC H30-1 Made H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Tempo H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 Olympia H30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Tempo H30-1 Teteringen H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. DDHC H30-1 Rapid H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Breda H30-5 (5-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
.. Made H30-1 Olympia H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Breda H30-5 DDHC H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Tempo H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Made H30-1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. DDHC H30-1 Teteringen H30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Breda H30-5 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 Tempo H30-1 (3-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Olympia H30-1 DDHC H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 Rapid H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 Breda H30-5 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Breda H30-5 Teteringen H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwart-Wit H30-3 Made H30-1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Olympia H30-1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. DDHC H30-1 Tempo H30-1 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H30-1 Tempo H30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Teteringen H30-1 Made H30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Breda H30-5 Olympia H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Zwart-Wit H30-3 Rapid H30-1 (3-7)final Nog niet bevestigd.
.. Olympia H30-1 Teteringen H30-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo H30-1 Breda H30-5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Made H30-1 DDHC H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 21 APRIL 2024
  Olympia H30-1 Made H30-1 11:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Rapid H30-1 DDHC H30-1 12:30 Sportpark Molenvliet
  Breda H30-5 Zwart-Wit H30-3 15:45 Sportpark Burg. de Manlaan
  Teteringen H30-1 Tempo H30-1 16:15 Sportpark 'De Gouwen'
ZONDAG 26 MEI 2024
  Zwart-Wit H30-3 Teteringen H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  DDHC H30-1 Breda H30-5 10:00 Sportpark Kloosterweg
  Tempo H30-1 Olympia H30-1 12:00 Sportpark Rozenoord
  Made H30-1 Rapid H30-1 13:00 Sportpark 'Schietberg'
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Teteringen H30-1 DDHC H30-1 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Breda H30-5 Rapid H30-1 11:45 Sportpark Burg. de Manlaan
  Tempo H30-1 Made H30-1 13:00 Sportpark Rozenoord
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Zwart-Wit H30-3 Tempo H30-1 0:00 Sportpark Ginneken
  Rapid H30-1 Teteringen H30-1 11:15 Sportpark Molenvliet
  Breda H30-5 Made H30-1 12:30 Sportpark Burg. de Manlaan
  DDHC H30-1 Olympia H30-1 12:30 Sportpark Kloosterweg
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Olympia H30-1 Rapid H30-1 0:00 Sportpark 'Vliegende Vaart'
  Teteringen H30-1 Breda H30-5 0:00 Sportpark 'De Gouwen'
  Tempo H30-1 DDHC H30-1 10:45 Sportpark Rozenoord
  Made H30-1 Zwart-Wit H30-3 11:00 Sportpark 'Schietberg'

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Ruud Coers
Igal Leon Nazra