Wedstrijdschema
laat schema zien voor
Diensten : zondag 26 januari 2020 
00:00 - 17:00  Channah van Pamelen  
09:00 - 16:00  Arjan van Aken Wedstrijdtafel 
09:00 - 16:00  Eric Leliveld Wedstrijdtafel 
12:45 - 14:30  Marloes de Jaeger Wedstrijdtafel 
17:00 - 23:45  Vanessa van Alten Wedstrijdtafel 

26 januari | Zaal Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 zaal 31196 MHC Olympia MC2 0 10:40 11:10 TERNEUZEN
Fluiten: Valerie Meijer (Meisjes A1) en Fleur Harms (Meisjes A1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 30781 R.M.H.C. de Pelikaan MC4 0 09:50 10:20 TERNEUZEN
Fluiten: Sara Hamelink (Meisjes A1) en Fleur Harms (Meisjes A1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 31196 MHC Olympia MC1 0 10:40 11:10 TERNEUZEN
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 30991 R.M.H.C. de Pelikaan MC4 0 09:00 09:30 TERNEUZEN
Fluiten: Fleur Harms (Meisjes A1) en Valerie Meijer (Meisjes A1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 27234 ZAAL Walcheren H1 - Prinsenbeek H1 0 12:50 12:50 TERNEUZEN
Fluiten: Jan Kruijsse (Veteranen A) en Max de Moor (Jongens A1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 27250 ZAAL Walcheren H1 - Waalwijk H1 0 13:40 13:40 TERNEUZEN
Fluiten: Jan Kruijsse (Veteranen A) en Eric Leliveld (Veteranen A)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal 36147 Berkel Enschot Berkel-Enschot JC1 0 09:20 09:50 GOES
Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1 / Hal 3
Jongens C1 zaal 35942 GMHC Goes JC1 0 08:30 09:00 GOES
Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1 / Hal 3

26 januari | Zaal Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 Zaal 27653 Hockeyclub Zevenbergen D1 0 18:30 19:00 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
Dames 1 Zaal 27646 MHCD D1 0 16:50 17:20 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
Heren 1 Zaal 27203 Hockeyclub Prinsenbeek H1 0 14:00 14:30 TERNEUZEN
Fluiten: Eric Leliveld (Veteranen A) en Jan Kruijsse (Veteranen A)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 1 Zaal 27219 HC Waalwijk H1 0 11:30 12:00 TERNEUZEN
Fluiten: Eric Leliveld (Veteranen A) en Max de Moor (Jongens A1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1


Agenda
De minuut van
Verjaardagen
An sofie Muller-joppe
Kim Zijlstra