Wedstrijdschema
laat schema zien voor
Diensten : zaterdag 1 februari 2020 
00:00 - 23:45  Channah van Pamelen  
09:00 - 17:30  Sandra de Doelder Wedstrijdtafel 
09:00 - 17:30  Anouk Temmerman Wedstrijdtafel 

1 februari | Zaal Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 zaal 34682 HC Walcheren MC4 0 09:00 09:30 TERNEUZEN
Fluiten: Anouk Temmerman (Dames 1 Zaal) en Sanne Dieleman (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 34482 ZAAL Zevenbergen MC2 - Walcheren MC4 0 10:20 10:20 TERNEUZEN
Fluiten: Anouk Temmerman (Dames 1 Zaal) en Sabine Muller (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 34887 Hockeyclub Zevenbergen MC2 0 10:40 11:10 TERNEUZEN
Fluiten: Sabine Muller (Dames 1) en Sanne Dieleman (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 35091 GMHC Goes MC3 0 11:30 12:00 TERNEUZEN
Fluiten: Dominique Goossens (Dames 1) en Gwen Kolijn (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal 31842 MHC Liberty JC1 0 11:45 12:15 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal 31430 HC Tilburg JC4 0 12:35 13:05 DONGEN
Let op: Uittenue mee!   
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 35505 ZAAL Goes MC3 - Tempo MC4 0 12:50 12:50 TERNEUZEN
Fluiten: Valérie Sutterland (Dames 1 Zaal) en Dominique Goossens (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 35296 MHC Tempo MC4 0 13:10 13:40 TERNEUZEN
Fluiten: Gwen Kolijn (Dames 1) en Valérie Sutterland (Dames 1 Zaal)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal 28048 MHC Rapide MA3 0 13:25 13:55 KLOOSTERZANDE
Hontenissehal
Emmastraat 23
4587BL KLOOSTERZANDE
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 33709 R.M.H.C. de Pelikaan MB6 0 14:00 14:30 TERNEUZEN
Fluiten: Joost van der Peijl (Jongens A1) en Lieke van der Heide (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal 27997 MHC Liberty MA3 0 14:15 14:45 KLOOSTERZANDE
Hontenissehal
Emmastraat 23
4587BL KLOOSTERZANDE
hal: veld 1
ZAALBLOK 33299 ZAAL Pelikaan MB6 - Oudenbosch MB2 0 15:20 15:20 TERNEUZEN
Fluiten: Lieke van der Heide (Dames 1) en Marilene Rijnhout (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 33500 Oudenbosch MB2 0 15:40 16:10 TERNEUZEN
Fluiten: Marilene Rijnhout (Dames 1) en Cato van Tiel (Dames 1)
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens A1 Zaal 31274 Were Di Tilburg JA21C 60 16:20 17:50 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
Jongens A1 Zaal 31480 R.M.H.C. de Pelikaan JA1 60 17:10 18:40 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1


Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Geen jarigen vandaag