Wedstrijdschema
laat schema zien voor
Diensten : zaterdag 23 maart 2019 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fleur Harms Barhoofd 
09:15 - 13:00  Vanessa van Alten Wedstrijdtafel 
09:15 - 16:30  Anouk Temmerman Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jakob Buijze Bardienst 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Isis van Royen Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Lars Frankvoort Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van DaniĆ«l de Jonge Bardienst 
11:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Joost van der Peijl Barhoofd 
13:15 - 15:15  Bardienst 
13:15 - 15:15  Bardienst 
13:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Fleur Harms Bardienst 
13:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Floor van der Peijl Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Joost van der Peijl Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Nino de Bruijn Bardienst 

23 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 49697 B.H.V. Push MA2 80 13:55 16:00 uit -   info
Meisjes A2 50526 Hockeyclub Schouwen Duiveland MA2 47 13:25 15:00 uit -   info
Meisjes B1 50614 HC Etten-Leur MB2 12:45 13:30 Veld 2  info
Fluiten: Max de Moor (Jongens A1) en Maarten van den Ouden (Heren 1)
Meisjes B2 51180 R.M.H.C. de Pelikaan MB4 63 13:40 15:30 uit -   info
Meisjes C1 52509 BH&BC Breda MC3 83 12:05 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C2 53843 B.H.V. Push MC12 12:45 13:30 Veld 1  info
Fluiten: Daan Geelhoedt (Jongens A1) en Lucas Huisman (Jongens A1)
Meisjes D1 54288 BH&BC Breda MD2 11:00 11:45 Veld 1  info
Fluiten: Julia Roelse (Meisjes B1) en Frederique Geertman (Meisjes B1)
Meisjes D2 55932 ZwartWit MD7 80 08:40 10:45 uit -   info
Jongens A1 47851 ZwartWit JA2 14:30 15:15 Veld 1  info
Fluiten: Maarten van den Ouden (Heren 1) en Anouk Temmerman
Jongens C1 48293 HC Walcheren JC2 11:00 11:45 Veld 2  info
Fluiten: Mathijs Boerjan (Jongens A1) en Rutger van der Peijl (Jongens A1)

23 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E8-1 46384 GMHC Goes M8E1 39 12:20 13:30 uit -   info
Meisjes F-1 44637 Hockeyclub Schouwen Duiveland MIX F1 47 08:55 10:15 uit -   info
Meisjes F-2 44644 HC Walcheren MF2 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Fleur Harms (Meisjes B1) en Niek Roelse (Zaal Jongens C1)
Jongens E8-1 45432 Oudenbosch J8E1 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Boaz van Hoeijen (Zaal Jongens C1) en Anne Muller (Meisjes B1)


Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Filip Baecke
Madelon Pijpelink