Wedstrijdschema
laat schema zien voor
Diensten : zaterdag 27 oktober 2018 
09:00 - 13:00  Jeanette Hermans Barhoofd 
09:15 - 13:00  Nadia Ploegaert Wedstrijdtafel 
09:15 - 17:45  Yannick Schoonakker Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Esmee Meijer Bardienst 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Marith Lansen Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Lynn Ploegaert Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Eva Hermans Bardienst 
11:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 17:30  Ellen de Feijter Barhoofd 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Gwen Martens Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Frederique Geertman Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Valerie Segers Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fabienne van Acker Bardienst 
13:30 - 15:30  Gwen Martens Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Frederique Geertman Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Valerie Segers Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Fabienne van Acker Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Marit Cornelissen Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Marilene Rijnhout Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Marit Cornelissen Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Marilene Rijnhout Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 

27 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 8101 MHC Rapide MA1 16:00 16:45 Veld 1  info
Fluiten: Yannick Schoonakker (Heren 1) en Niek Filippo (Heren 1)
Meisjes A2 7838 MHC Rapide MA3 14:30 15:15 Veld 1  info
Fluiten: Wouter van der Peijl (Heren 1) en Yannick Schoonakker (Heren 1)
Meisjes B1 10166 R.M.H.C. de Pelikaan MB5 12:45 13:30 Veld 1  info
Fluiten: Amber de Vos (Dames 1) en Wouter van der Peijl (Heren 1)
Meisjes B2 10625 HC Mistral MB1 70 10:20 12:15 uit -   info
Meisjes C1 10660 ZwartWit MC4 11:00 11:45 Veld 1  info
Fluiten: Charlotte Geertman (Meisjes A1) en Marilene Rijnhout (Meisjes A1)
Meisjes C2 11874 HC Etten-Leur MC5 75 14:15 16:15 uit -   info
Meisjes D1 23865 B.H.V. Push MD6 09:30 10:15 Veld 2  info
Fluiten: Roya Yaqoubi (Meisjes B1) en Luna Frusch (Meisjes B1)
Meisjes D2 22988 Zundertse Hockeyclub MD2 80 08:10 10:15 uit -   info
Jongens A1 5751 B.H.V. Push JA3 80 10:10 12:15 uit -   info
Jongens C1 6698 Oudenbosch JC1 70 10:50 12:45 uit -   info

27 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E6-1 3708 MHC Tempo ME3 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Bente Moens (Meisjes C1) en Lieke van der Heide (Meisjes A2)
Meisjes E8-1 24793 Hockeyclub Schouwen Duiveland M8E2 09:45 10:15 Veld 1  info
Meisjes F-1 25065 GMHC Goes MF1 09:45 10:15 Veld 1  info
Meisjes F-2 25081 GMHC Goes MF2 39 08:50 10:00 uit -   info
Jongens E8-1 24504 Hockeyclub Schouwen Duiveland J8E1 47 08:40 10:00 uit -   info


Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Joost den Hamer
Puck Schoonen
Masja Timmer