Wedstrijdschema
laat schema zien voor
Diensten : zaterdag 16 november 2019 
09:15 - 13:00  Barhoofd 
09:15 - 13:00  Antoinette Vermeulen Wedstrijdtafel 
09:15 - 16:30  Wouter Hamelink Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lotte de Feijter Bardienst 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Isabel Sidiropoulos Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
11:00 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:15  Ouders/verzorgers van Cionne Zijlstra Bardienst 
11:30 - 13:15  Ouders/verzorgers van Tessa Schmitt Bardienst 
11:30 - 13:15  Ouders/verzorgers van Emma de Visser Bardienst 
11:30 - 13:15  Ouders/verzorgers van Ingeborg Vermeulen Bardienst 
13:00 - 14:45  Ouders/verzorgers van Daniella Habyariman Bardienst 
13:00 - 14:45  Ouders/verzorgers van Maud van Gremberghe Bardienst 
13:00 - 17:30  Barhoofd 
13:00 - 14:45  Daniella Habyariman Wedstrijdtafel 
13:00 - 14:45  Maud van Gremberghe Wedstrijdtafel 
14:45 - 17:30  Ouders/verzorgers van Mathijs Vermeulen Bardienst 
14:45 - 17:30  Ouders/verzorgers van Tycho Zijlstra Bardienst 
14:45 - 17:30  Mathijs Vermeulen Wedstrijdtafel 
14:45 - 17:30  Tycho Zijlstra Wedstrijdtafel 

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 20600 MHC Rapide MA3 25 14:05 15:15 uit -   info
Meisjes B1 24611 ZwartWit MB5 80 10:20 12:25 uit -   info
Meisjes B2 24598 Hockeyclub Prinsenbeek MB4 12:30 13:15 Veld 1  info
Fluiten: Maaike Hiensch (Dames 1) en Birgit van der Zee (Dames 1)
Meisjes C1 24766 GMHC Goes MC2 10:55 11:40 Veld 1  info
Fluiten: Cato van Tiel (Dames 1) en Sabine Muller (Dames 1)
Meisjes C2 24522 Hockeyclub Zevenbergen MC3 70 12:20 14:15 uit -   info
Meisjes D2 24707 R.M.H.C. de Pelikaan MD3 10:55 11:40 Veld 2  info
Fluiten: Birgit van der Zee (Dames 1) en Maaike Hiensch (Dames 1)
Jongens A1 20591 Hockeyclub Prinsenbeek JA1 14:05 14:50 Veld 1  info
Fluiten: Maarten van den Ouden (Heren 1) en Eric Leliveld (Veteranen A)
Jongens C1 24816 BH&BC Breda JC4 83 09:20 11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
F Mix 1 19069 GMHC Goes MF1 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Sabine Muller (Dames 1) en Tessa Schmitt (Meisjes C1)
Meisjes E6-1 3203 GMHC Goes M6E1 39 09:05 10:15 uit -   info
Meisjes E6-2 18942 B.H.V. Push M6E8 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Dirk Nijsten (Veteranen A) en Daniella Habyariman (Meisjes B2)
Meisjes E8-1 18715 BH&BC Breda M8E4 09:45 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Cato van Tiel (Dames 1) en Marit de Doelder (Meisjes C1)
Jongens E8-1 3975 GMHC Goes J8E1 39 10:05 11:15 uit -   info


Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Geen jarigen vandaag